pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Dla mieszkańca
Zwierzęta które znalazły dom
Redakcja: Marcin
Dodany: 18.02.2016
wyświetleń: 1282
PDF
DRUKUJ

Około 8 miesięczna suczka. Błąkała się przez dwa tygodnie w okolicach Kombinatu w Ustrzykach Dolnych. Piesek jest zdrowy, przyjazny i bardzo wesoły. - Piesek został adoptowany.

 

8 miesięczny kundelek przypominający dalmatyńczyka. Piesek jest radosny, przyjazny zarówno do dzieci, jak i zwierząt. Sprawdzi się znakomicie i w domu i w bloku. Nie ma problemów z chodzeniem na smyczy - Piesek został adoptowany. 
9 miesięczna Sara, to wesoły i bardzo łagodny zwierzak, z wyglądu i wielkości przypomina foxa. Suczka jest zdrowa i pełna energii. Uwielbia pieszczoty, zabawę z dziećmi i z dorosłymi. Akceptuje inne zwierzęta. - Piesek został adoptowany. 
Dwie puchate kuleczki czekają na adopcję. Pieski mają 2 miesiące, są rasy mieszanej, zdrowe i przesympatyczne! - Pieski zostały adoptowane. 
Około 2 letni piesek znaleziony w okolicach Bandrowa Narodowego. Jest zdrowy, dobrze ułożony, ładnie chodzi na smyczy. Toleruje inne zwierzęta i pragnie kontaktu z człowiekiem! Idealny kandydat na prawdziwego przyjaciela!  - Piesek został adoptowany. 
Mały kundelek szuka domu. Piesek ma około 1,5 roku, jest bardzo grzeczny i dobrze ułożony. Ze względu na swój niewielki rozmiar idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale i w mieszkaniu.  - Piesek został adoptowany. 
Ok. 2 letni pies, zdrowy i wesoły czeka na adopcję. Piesek jest bardzo towarzyski, uwielbia zabawy z dziećmi, nie wykazuje się agresją w stosunku do psów i kotów. Sprawdzi się znakomicie jako kolejny członek rodziny.  - Piesek został adoptowany. 
Nieduży piesek (ok. 5 lat) błąkający się do niedawna po lesie w okolicach Arłamowa szuka domu. Potrzebuje właściciela, który zapewni mu bezpieczny dom.  - Piesek został adoptowany. 
Czarny kundelek, podobny do labradora czeka na nowego właściciela. Pies jest wesoły, pełen energii, szuka kontaktu z ludźmi. Toleruje inne psiaki, chętnie się z nimi bawi. Ma ok. 2 lat. - Piesek został adoptowany. 
4 miesięczny szczeniak, ufny i przyjacielski. Przeżył wiele, teraz potrzebuje domu, w którym nigdy więcej nie dopadnie go głód i samotność. Wyrośnie z niego wdzięczny stróż i przyjaciel domu. - Piesek został adoptowany. 
Mały, rudy i puchaty kundelek szuka domu. Piesek ma ok. 4 lata, jest zdrowy, bardzo sympatyczny i niekłopotliwy. Przyjaźnie nastawiony do dzieci i zwierząt, spokojny i nieagresywny. - Piesek został adoptowany. 
Piesek około 6 lat, wyrzucony z samochodu jako niepotrzebny, porzucony i smutny czeka na nowego właściciela. Bardzo grzeczny i dobrze ułożony. Chodzi na smyczy, sprawdzi się zarówno w domu jak i mieszkaniu. - Piesek został adoptowany. 
Ładny szczeniak około 6 miesięcy - Piesek został adoptowany. 
Murzynek, to żywiołowy, wesoły pies, serdecznie nastawiony do otoczenia. Jeszcze niedawno był psem pasterskim, a teraz tęsni za wolnością. Czeka na nowego właściciela, któremu z przyjemnością będzie strzegł domu i podwórka. - Piesek został adoptowany. 
Młoda suczka, około 8 miesięcy, uwielbia towarzystwo człowieka i dzieci. Wesoła, spokojna i bardzo posłuszna. Nie urośnie już za wiele. Marzy o własnym domu i właścicielu, który się nią zaopiekuje, tak żeby już nie musiała się nigdy więcej błąkać. - Piesek został adoptowany.
Dwa młode psiaki (piesek i suczka) szukają opiekunów. Są bardzo spokojne, uwielbiają pieszczoty. - Pieski zostały adoptowane.
Pies o bardzo spokojnym usposobieniu. Łagodny zarówno dla ludzi, dzieci i zwierząt. Straszny pieszczoch, ładnie chodzi na smyczy. - Piesek został adoptowany.
Pies, ok. 3 lat, mały i przyjazny. Ze względu na wielkość sprawdzi się nie tylko na podwórku, ale w domu i w bloku. - Piesek został adoptowany.
Biszkoptowy kundelek, nieduży, spokojny i przyjacielski, nieagresywny. Lubi towarzystwo innych zwierząt, a przede wszystkim człowieka.- Piesek został adoptowany.
Mała, roczna suczka, zgrabna, o pięknym ciemnym podpalanym futerku i charakterystycznych brwiach. Zdrowa, łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu. - Piesek został adoptowany.
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń