pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei

Aktualności - Sport
Trasy DH (downhill) i FR (freeride) "Laworta"
Redakcja: BCTiP
Dodany: 9.08.2010
wyświetleń: 12374
PDF
DRUKUJ
POWRÓT

          

Uprzejmie informujemy, że trasy rowerowe Downhill i Freeride przy stacji narciarskiej "Laworta" są juz otwarte i gotowe do jazdy.

          Ustrzyki Dolne to również wspaniałe miejsce dla wszystkich poszukujących mocnych wrażeń i sportowych wyzwań. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy park rowerowy na stokach malowniczej Laworty.
          Park rowerowy "Laworta", oferuje trzy specjalnie przygotowane trasy zjazdowe do uprawiania kolarstwa ekstremalnego, trasa nr. 1 DH (downhill) oraz trasy nr. 2 i 3 FR (freeride). Wszystkie trasy zaprojektowane są przez specjalistów i wykonane na najwyższym poziomie, gwarantują wspaniałą zabawę zarówno dla stawiających pierwsze kroki w kolarstwie grawitacyjnym jak również dla tych najbardziej zaawansowanych zjazdowców.
          Trasy są dostępne dla wszystkich chętnych, po wcześniejszym zaznajomieniu się z regulaminem tras, który informuje o zagrożeniach oraz odpowiedzialności w razie wypadków. Regulamin znajduje się w złączniku oraz przy wjeździe na trasy przy stacji narciarskiej "Laworta". Warunkiem skorzystania z tras jest również odpowiedni sprzęt do uprawiania tej dyscypliny sportu.

Więcej informacji na stronie: www.ustrzyki-narty.pl 

Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.

Wsparcie udzielone przez dofinansowanie środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Supported by a grant from Norway through the Norwegian Financial Mechanizm. 

                                                    

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń