pl en ua
22.05.2017
Emila, Neleny, Romy

Aktualności - Dla mieszkańca
Monitoring w Parku pod Dębami
Redakcja: WA
Dodany: 30.11.2014
wyświetleń: 5162
PDF
DRUKUJ
POWRÓT

W miesiącu listopadzie br. Urząd Miejski dokonał modernizacji istniejącego systemu monitoringu wizyjnego miasta, poprzez montaż kamer na terenie Parku pod Dębami.

Zamontowane zostały 2 kamery, obrotowa i stacjonarna, z której obraz można zobaczyć na żywo na naszej stronie internetowej w zakładce Kamery. Nowe kamery zostały połączone z istniejącym systemem monitoringu miasta, który nadzorowany jest przez Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych.

Mamy nadzieję, że inwestycja dodatkowo zwiększy poczucie bezpieczeństwa osób dorosłych i dzieci wypoczywających na terenie Parku pod Dębami.

Fundusze na zakup sprzętu zostały pozyskane w ramach realizacji projektu pn. „W poszukiwaniu wspólnych korzeni - tworzenie zaplecza turystyczno-rekreacyjnego poprzez modernizację Parku pod Dębami (Polska) i Parku Mieru (Słowacja)" , Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń