pl en ua
24.03.2017
Gabrieli, Marka, Seweryna
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjada w biegach narciarskich, Białka Tatrzańska, 3-5.03.2017
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 8.03.2017
wyświetleń: 59
PDF
DRUKUJ

 

Tegoroczne Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (IMS) i Gimnazjada w biegach narciarskich odbyły się w dniach 3-5.03.2017 w Białce Tatrzańskiej. 

Na trasie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska rozegrano biegi indywidualne stylem klasycznym (3.03), stylem dowolnym (4.03)  oraz sztafety (5.03) w kategoriach SP i Gimnazjów.

W ramach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady prowadzona była punktacja szkół. Sklasyfikowano 36 szkół gimnazjalnych, natomiast wśród szkół podstawowych 45.

W zawodach uczestniczyli również zawodnicy i zawodniczki ze szkół z naszego województwa. Plasowali się oni na wielu czołowych miejscach.


Galeria styl klasyczny - 3.03 (źródło: organizatorzy) »»»

Galeria - sztafety - 5.03 (źródło: organizatorzy) »»»

 

W poszczególnych konkurencjach i klasyfikacjach uzyskano nastepujące wyniki:

KLASYFIKACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH:
1 PZP SMS Szczyrk 147 pkt
2 G. Istebna 123
3 G. Nr 1 Tomaszów Lubelski 120
4 ZSMS Zakopane 114
5 G.2 NSS Ustrzyki Dolne 86
....
12 ZSP G Jedlicze 22
13 G.nr 2 Jasło 21
15 G.nr 1 Jasło 15
21 G.nr 3 Krosno 9
26 G. nr 1 Ustrzyki Dolne 6

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:
1 SP nr 3 Tomaszów Lubelski 152
2 ZS-P w Istebnej
3 SP Kościelisko 127
4 SP 2 NSS Ustrzyki Dolne 76
5 SPMS Zakopane 53
....
7 SP nr 2 Jasło 40
20 ZSP Klimkówka 16
34 SP Ustianowa 5
36 ZSP SP Jedlicze 3

5.03 - SZTAFETY

Kategoria GIMNAZJA - chłopcy ur. 2001-2003 - sztafety MIX (4x3km):
4 NSS Ustrzyki Dolne - Krynicki Michał Duma Mateusz Fudała Bruno Leniewski Tomasz
8 ZSP G Jedlicze - Och Tymoteusz Janocha Michał Maciejowski Karol Och Dominik

Kategoria GIMNAZJA - dziewczęta ur. 2001-2003 -sztafety MIX (4 x 3km )
1 NSS Ustrzyki Dolne - Polityńska Kinga Prędki Renata Buśko Oliwia Motyka Luiza
7 G. 1 Ustrzyki Dolne - Zielińska Julia Chwostyk Jolanta Sobczyńska Agata Selwa Zuzanna

Kategoria SP - chłopców ur. 2004 i mł. -sztafety MIX (4 x 2km)
1 SP2 Jasło - Potempa Michał Dybka Radosław Turek Jakub Ostalecki Michał
2 SP 2 NSS Ustrzyki Dolne - Tomaszek Hubert Sobota Kacper Zabłocki Kamil Ozga Jarosław

Kategoria SP - dziewcząt 2004 i mł. -sztafety MIX (4 x2km)
1 ZSP Istebna - Jałowiczor Jolanta Kobielusz Anna Michałek Martyna Probosz
2 SP3 Tomaszów Lubelski - Harbuz Kamila Łysko Weronika Lewko Wiktoria Juzeluk Weronika
3 SP Wilkowice - Żmij Karolina Dobija Emilia Dziubek Kalina Jakubiec
4 SP Kościelisko - Michalik Zofia Michalik Anna Rapacz Oliwia Karpiel Zofia
5 SP2 NSS Ustrzyki Dolne - Cybruch Maja Fundanicz Martyna Juszczyk Urszula Kościańska Julia
.....
9 SP Ustianowa - Szawan Klaudia Dyl Emilia Chwostyk Marta Rogalińska
13 SP2 Jasło - Władyka Patrycja Wróblewska Natalia Momot Julia Szmigiel Aleksandra

4.03 - Styl dowolny


Kategoria M01 chłopców ur 2001, dystans 5 km F
1. Dawid Ciećko G. nr 1 Tomaszów Lubelski 14:29,4
2. Grzegorz Zawada G. Istebna +13,8
3. Emil Pleskacz G. nr 1 Tomaszów Lubelski +13,9
....

Kategoria K01 dziewcząt ur 2001, dystans 5 km F
1. Monika Skinder G. nr 2 Tomaszów Lubelski 15:39,4
2. Magdalena Kuśmierz G. nr 1 Tomaszów Lubelski +50,8
3. Kamila Gąsienica G. Kościelisko +1:27,4
4. Kinga Polityńska G. 2 NSS Ustrzyki Dolne +1:45,0
5. Luiza Motyka G. 2 NSS Ustrzyki Dolne +2:58,2

Kategoria M02 chłopców ur 2002, dystans 5 km F
1. Bartosz Cielniak G. nr 1 Tomaszów Lubelski 14:42,6
2. Piotr Sobiczewski PG 6 Siedlce +42,2
3. Robert Bugara G. Kościelisko +46,5

Kategoria K02 dziewcząt ur 2002, dystans 5 km F
1. Ewa Gazur PZP SMS Szczyrk 17:35,0
2. Irena Szkurat ZSMS Zakopane +43,9
3. Laura Legierska PZP SMS Szczyrk +1:40,0

Kategoria M03 chłopców ur 2003, dystans 3 km F
1. Łukasz Gazurek G. Istebna 10:04,2
2. Jan Zawada G. Istebna +53,6
3. Rafał Putkowski G. nr 2 Tomaszów Lubelski +1:24,0
......
5. Karol Maciejowski ZSP G. Jedlicze +1:55,3
...
8. Jarecki Piotr G. nr 1 Jasło

Kategoria K03 dziewcząt ur 2003, dystans 3 km F
1. Hanna Popko PG nr 12 Białystok 12:07,4
2. Oliwia Buśko G. 2 NSS Ustrzyki Dolne +4,3
3. Karina Probola G. nr 2 Tomaszów Lubelski +17,8
...
5. Ciborowska Roksana G. nr 2 Jasło
8. Kwaśnik Emilia G.2 NSS Ustrzyki Dolne

Kategoria M04: chłopców ur. 2004, dyst. 3 km F

1. Sobiczewski Jakub SP 5 Siedlce 0:12:52,6
2. Celej Maciej SP Kościelisko 2004 0:12:55,7
3. Koper Emil SP nr 3 Tomaszów Lubelski 0:13:04,2
4. Dybka Radosław SP nr 2 Jasło 0:13:11,8
...
6. Ozga Jarosław SP.2 NSS Ustrzyki Dolne 0:13:49,8

GRUPA K04: dziewcząt ur. 2004, dyst. 3 km F
1. Jakubiec Maria SP Wilkowice 0:12:32,7
2. Fujak Zuzanna SP 6 Jastrzębie-Zdrój 0:12:43,0
3. Jałowiczor Jolanta ZS-P w Istebnej

GRUPA M05: chłopców ur. 2005, dyst. 3 km F:
1. Bełz Szymon SP nr 3 Tomaszów Lubelski 0:12:10,6
2. Ciborowski Itan SP nr 4 Pisz 0:13:14,7
3. Biedroń Bartosz SP Chabówka 0:13:17,4
4. Tomaszek Hubert SP.2 NSS Ustrzyki Dolne

GRUPA K05: dziewcząt ur. 2005, dyst. 3 km F
1. Michałek Martyna ZS-P w Istebnej 0:13:52,6
2. Kusiak Natalia SP Nr 2 Rabka-Zdrój 0:14:11,8
3. Karpiel Zofia SP Kościelisko 0:14:25,0

GRUPA M06: chłopców ur. 2006 i mł, dyst. 2 km F

1. Zwatrzko Jan SP Kościelisko 0:11:07,9
2. Kawulok Paweł ZS-P w Istebnej 0:11:10,6
3. Michałek Marcin ZS-P w Istebnej 0:11:51,5
...
8. Garbowski Sebastian ZSP Klimkówka 0:13:04,2

GRUPA K06: dziewcząt ur. 2006 i mł, dyst. 2 km F
1. Juzeluk Weronika SP nr 3 Tomaszów Lubelski 0:10:51,7
2. Wantulok Laura ZSP nr.1 Wisła 0:11:36,8
3. Liszka Amelia SP Ciche nr 1 0:11:51,4
.....
9. Kisielewicz Weronika SP.2 NSS Ustrzyki Dolne 0:13:03,7

 

3.03. – styl klasyczny:


Czołowa trójka chłopców, rocznik 2001, 3 km CL:
1. Grzegorz Zawada – Gimnazjum w Istebnej
2. Miłosz Jurczyk – ZSMS Zakopane
3. Karol Kubańda – PZP SMS Szczyrk
....
10 Krynicki Michał - G.2 NSS Ustrzyki Dolne

Czołowa trójka dziewcząt, rocznik 2001, 3 km CL:
1. Monika Skinder – Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
2. Kamila Gąsienica – Gimnazjum w Kościelisku
3. Magdalena Kuśmierz – Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
...
4 Polityńska Kinga - G.2 NSS Ustrzyki Dolne
6 Motyka Luiza - G.2 NSS Ustrzyki Dolne P

Czołowa trójka chłopców z rocznika 2002, trasa 3 km CL:
1. Robert Bugara – Gimnazjum w Kościelisku
2. Piotr Sobiczewski – Publiczne Gimnazjum nr im. Ks. St. Brzóski w Siedlcach
3. Artur Bożek – PZP SMS Szczyrk

Czołowa trójka dziewcząt z rocznika 2002, 3 km CL:
1. Ewa Gazur – PZP SMS Szczyrk
2. Karolina kukuczka – Gimnazjum w Istebnej
3. Irena Szkurat – ZSMS Zakopane

Czołowa trójka chłopców z rocznika 2003, 3 km CL:
1. Łukasz Gazurek – Gimnazjum w Istebnej
2. Jan Zawada – Gimnazjum w Istebnej
3. Piotr Jarecki – Gimnazjum nr 1 w Jaśle
....
9 Janocha Michał - ZSP G Jedlicze
10 Och Tymoteusz - ZSP G Jedlicze

Czołowa trójka dziewcząt z rocznika 2003, 3 km CL:
1. Roksana Ciborowska – Gimnazjum nr 2 w Jaśle
2. Hanna Popko – Publiczne Gimnazjum w Białymstoku
3. Rozalia Prokurat – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Ks. St. Brzóski w Siedlcach
....
6 Buśko Oliwia - G.2 NSS Ustrzyki Dolne

Czołowa trójka chłopców ur. 2004, 2 km CL:
1. Radosław Dybka – SP 2 w Jaśle
2. Kamil Wójcik – SP Ząb
3. Maciej Celej – SP Kościelisko
...
6 Ozga Jarosław - SP 2 NSS Ustrzyki Dolne
8 Potempa Michał - SP nr 2 Jasło

Czołowa trójka dziewczynek ur. 2004, 2 km CL:
1. Zuzanna Fujak – SP W Jastrzębiu-Zdroju
2. Kinga Dróżdż – ZPO Wiśniowa
3. Zofia Michalik – SP Kościelisko

Czołowa trójka chłopców, rocznik 2005, 2 km CL:
1. Itan Ciborowski – SP 4 w Piszu
2. Szymon Bełz – SP 3 w Tomaszowie Lubelskim
3. Bartosz Biedroń – SP w Chabówce
...
6 Tomaszek Hubert - SP 2 NSS Ustrzyki Dolne
9 Grasela Hubert - SP 2 NSS Ustrzyki Dolne 1
10 Sobota Kacper - SP 2 NSS Ustrzyki Dolne

Czołowa trójka dziewczynek, ur. 2005, 2 km CL:
1. Zofia Karpiel – SP Kościelisko
2. Anna Janik – SPMS Zakopane
3. Martyna Michałek ZS-P w Istebnej
...
11 Rogalińska Anna - SP Ustianowa

Czołowa trójka chłopców, ur. 2006 i później, 1 km CL:
1. Jan Zwatrzko – SP Kościelisko
2. Sebastian Grabowski – ZSP Klimkówka
3. Paweł Kawulok ZS-P Istebna

Czołowa trójka dziewczynek, ur. 2006 i później, 1 km CL:
1. Weronika Juzeluk – SP nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
2. Laura Wantulok – ZSP nr 1 w Wiśle
3. Anna Michalik – SP w Kościelisku
....
6 Fundanicz Martyna - SP 2 NSS Ustrzyki Dolne
7 Kisielewicz Weronika - SP 2 NSS Ustrzyki Dolne

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń