pl en ua
23.03.2017
Feliksa, Konrada, Zbysławy
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Młodzieżowy Puchar Polski w Narciarstwie Alpejskim – Tauron Śnieżna Energia, Mistrzostwa Polski Młodzików; Ustrzyki Dolne, 2-5.03.2017
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 28.02.2017
wyświetleń: 490
PDF
DRUKUJ

Aktualności:

 



 logo

 

Trzeci dzień zawodów -  slalom.

Zawody w tej konkurencji rozegrano na stoku Gromadzynia. Przeprowadzenie tej rywalizacji, w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy +10 stopni Celcjusza było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu działaczy z naszego środowiska narciarskiego, ale również dzięki wsparciu i zaangażowaniu właściecieli obiektu, tj.:

Organizatorzy skladają wyżej wymienionym serdeczne podziękowania.

 


 

W ostatnim dniu zawodów w slalomie nasi alpejczycy zajmowali dobre miejsca w pierwszej dzisiątce. Najlepiej pojechała Helenka Karabanowska zajmując VII miejsce w juniorkach B. Dziesiąte zajął jej brat Piotr w grupie juniorów B. Dziesiąty był też Brian Osiadacz w juniorach C. W grupie juniorek C najlepiej z naszych dziewcząt pojechała Oliwia Kądziołka zajmując 12 miejsce.

Wyniki slalomu 5.03 »»»


Po dwudniowej rywalizacji alpejczyków w kinie Orzeł odbyło się uroczyste wręczenie medali i dyplomów dla najlepszych zawodników.

Wręczenia trofeów dokonali:

  • Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
  • Jerzy Piszczek - Delegat Techniczny Polskiego Związku Narciarskiego
  • Czesław Luty - Sedzia Główny zawodów
  • Bartlomiej Kadziołka - Kierownik zawodów
  • Wojciech Szott - Dyrektor Ustrzyckiego Domu Kultury

Uroczystość uatrakcyjniła dziewczęca formacja taneczna "Smyki" z ZSP Nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne pod kierownictwem Alicji Niedośpiał.

Na koniec odbyło się losowanie numerków startowych do slalomu (5.03), który  rozegrany zostanie na stoku Gromadzynia.


Wyniki - slalom gigant - 4.03:.

Wyniki: Super gigant oraz kombinacja alpejska:


Medaliści:

Kombinacja alpejska:

Junior B:
1 706 Białobrzycki Przemysław Sms Szczyrk 2001 KS BESKIDY 1:24.00
2 697 Bolek Jan 2001 KKN Siepraw - SKI 1:24.37 114,18
3 723 Blanc Leon SMS Szczyrk 2001 WKN Warszawa 1:25.59


Juniorka B:
1 205 749 Chyla Maja 2001 Yeti 1:24.18
2 202 703 Haratek Karolina SMS Szczyrk 2001 "MKS SKRZYCZNE SZCZYRK" 1:24.77
3 207 729 Sawicka Aniela 2001 KS MMS Dentysski

Junior C:
1 859 Zwijacz Marek 2003 SNPTT-1907 Zakopane 1:24.14
2 853 Kopia Maksymilian 2003 KKN Siepraw - SKI 1:24.49
3 902 Jakubowski Michał 2003 Ikatur 1:24.87

Juniorka C:
1 887 Florek Patrycja 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz 1:22.91
2 850 Żółtek Emilia 2003 RUSIŃSKI SKI-MAX 1:25.59
3 852 Skarbek-Malczewska Anna 2003 "KS FIRN Zakopane" 1:25.75

Super gigant:

Junior B:
1 697 Bolek Jan 2001 KKN Siepraw - SKI 48.79
2 785 Sanetra Bartłomiej 2002 "MKS "SKRZYCZNE SZCZYRK" 50.12
3 712 Karabanowski Piotr 2001 UKN Laworta 50.14

Juniorka B:
1 749 Chyla Maja 2001 Yeti 49.63
2 743 Zakrzewska Maja 2001 Ikatur 50.42
3 729 Sawicka Aniela 2001 KS MMS Dentysski 50.55

Junior C:
1 859 Zwijacz Marek 2003 SNPTT-1907 Zakopane 49.52
2 864 Ejchart Tadeusz 2003 WKN Warszawa 49.78
3 902 Jakubowski Michał 2003 Ikatur 49.96

Juniorka C:
1 887 Florek Patrycja 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz 49.99
2 850 Żółtek Emilia 2003 RUSIŃSKI SKI-MAX 50.50
3 852 Skarbek-Malczewska Anna 2003 "KS FIRN Zakopane" 50.91

Slalom gigant:

Junior B:
1 832 Kowalski Kacper 2001 UKS MITANSKI ZAKOPANE 8 1:56.93
2 705 Wawak Bartłomiej 2001 UKS MITANSKI ZAKOPANE 1:57.94
3 807 Fronczak Maksymilian 2002 WTS DeSki 1:58.55

Juniorki B:
1 749 Chyla Maja 2001 Yeti 1:58.61
2 729 Sawicka Aniela 2001 KS MMS Dentysski 2:01.18
3 809 Wójcik Katarzyna 2001 KS Narciarnia Nowy Sącz 2:01.34

Junior C:
1 859 Zwijacz Marek 2003 SNPTT-1907 Zakopane 1:00.02
2 899 Zakrzewski Jan 2003 Ikatur 1:01.22
3 902 Jakubowski Michał 2003 Ikatur 1:01.40

Juniorka C:
1 887 Florek Patrycja 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz 1:01.22
2 852 Skarbek-Malczewska Anna 2003 "KS FIRN Zakopane" 1:02.51
3 850 Żółtek Emilia 2003 RUSIŃSKI SKI-MAX 1:02.52

Slalom:

Junior B:
1 832 Kowalski Kacper 2001 UKS MITANSKI ZAKOPANE 1:23.34
2 706 Białobrzycki Przemysław Sms Szczyrk 2001 KS BESKIDY 1:25.56
3 697 Bolek Jan 2001 KKN Siepraw - SKI 1:26.79

Juniorka B:
1 729 Sawicka Aniela 2001 KS MMS Dentysski 1:24.82
2 809 Wójcik Katarzyna 2001 KS Narciarnia Nowy Sącz 1:27.22
3 740 Sobaś Weronika 2001 Ikatur 1:27.68

Junior C:
1 849 Budz Błażej 2003 Rusiński SKI-MAX 1:26.58
2 853 Kopia Maksymilian 2003 KKN Siepraw - SKI 1:30.12
3 864 Ejchart Tadeusz 2003 WKN Warszawa 1:31.33

Juniorka C:
1 887 Florek Patrycja 2003 KS Narciarnia Nowy Sącz 1:27.61
2 852 Skarbek-Malczewska Anna 2003 "KS FIRN Zakopane" 1:33.70
3 850 Żółtek Emilia 2003 RUSIŃSKI SKI-MAX 1:34.06

 

 

 

DSCN2335DSCN2332

Jury zawodów:

DELEGAT TECHNICZNY - Piszczek Jerzy (POL)
KIEROWNIK ZAWODÓW - Kądziołka Bartłomiej (POL)
SĘDZIA ROZJEMCA -  Sykała Paweł (POL)
ASYSTENT ROZJEMCY - Klęczek Marek (POL)
KIEROWNIK TRASY - Kamiński Zbigniew (POL)
SĘDZIA STARTU - Stachowicz Krzysztof (POL)
SĘDZIA METY - Czesław Luty (POL

 


Organizator:

  • Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski 38-700 Ustrzyki Dolne, ul. Kopernika 1
  • Tauron Śnieżna Energia,
  • Laworta – Ski, UKN Laworta, ul. Dobra 6, 38-700 Ustrzyki Dolne,
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych,
  • ABM Ustrzyki Dolne
  • Ustrzycki Dolm Kultury

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń