pl en ua
29.05.2017
Benity, Maksymiliana, Teodozji
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Przedszkolaków oraz Juniorów i Juniorek do 9, 11, 13, 15 i 17 lat w szachach na 2015 r. Ustrzyki Dolne, 14.06.2015 r.
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 26.05.2015
wyświetleń: 1618
PDF
DRUKUJ

   
   
  Wyniki  
  Regulamin  
  Organizatorzy  
  Sponsorzy  
  Galeria Nr 1  
  Galeria nr 2  
  Str. ChessArbiter  
  Sędziowie  
 

Podk. Zw.  Szachowy

 
 



   
   
     

Turniej z udziałem  najlepszych młodych szachistów z województwa podkarpackiego odbył 14.06.2015 w hali sportowej przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Wyniki


Organizatorami turnieju byli:

- Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
- Podkarpacki Związek Szachowy w Rzeszowie,
- LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne
- Hala Sportowa przy ZSP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych
 
Sponsorzy:

- PGE Energia Odnawialna SA

- Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne

- Cukiernia "Szelców" w Lesku



W uroczystym otwarciu oraz zakończeniu mistrzostw uczestniczyli:

- Agnieszka Gdula - Sekretarz Podkarpackiego Związku Szachowego

- Henryk Krynicki - Prezes LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne

- Marian Bysiewicz - Sędzia Główny

- Piotr Fałatowicz - Z-ca Sędziego Głównego

- Krzysztof Lachowski - Urząd Miejski w Ustrzykach D.


W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:
Juniorzy do 17 lat
1 I+ Mrozowski, Patryk R 1920 2100 KKSz Urania Krosno 5.5
2 II Socha, Krzysztof R 1373 1800 MZKS Unia Nowa Sarzyna 4.5
3 II Materniak, Aleksander 1545 1800 KS Komunalni Sanok  4.0
Juniorzy do lat 15
1 I Miąsik, Adrian R 1550 2000 RzKSz Rzeszów 8.5
2 III Szeląg, Bartłomiej R 1230 1600 MKS Polonia Przemyśl 7.5
3 III Świszcz, Maciej 0 1600 S-KKS Przemyśl 7.0
Juniorzy do lat 13
1 II+ Kozak, Antoni R 1534 1900 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 8.5
2 II Dźwierzyński, Bartosz R 1520 1800 KSz Gambit Przeworsk 8.0
3 II Złotek, Mikołaj R 1348 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 7.0
Juniorzy do lat 11
1 I+ Czopor, Maciej R 1664 2100 Sanok 8.5
2 II Bober, Tomasz R 1184 1800 UKS SP 1 Brzozów 7.5
3 II Bień, Hubert R 1280 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.5
Juniorzy do lat 9
1 II Guzik, Michał 0 1800 KKSz Urania Krosno 9.0
2 IV Tomkiewicz, Jakub 0 1400 UKS SP 1 Brzozów 6.5
3 IV Tomkiewicz, Szymon 0 1400 UKS SP 1 Brzozów 6.0
Juniorzy do lat 7
1 IV Borysławski, Jan 1400 S-KKS Przemyśl 8.5
2 V Weimer, Adam 1200 Lesko 6.5
3 IV Czyrek, Jakub 1400 RzKSz Rzeszów 6.0 
Juniorki do lat 17 
1 1 3 I++ Burdzy, Joanna R 1562 1900 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 8.0
2 2 1 I++ Kozubal, Aleksandra R 1626 1900 UKS SP 1 Brzozów 7.5
3 6 2 I Trybowska, Anna R 1563 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 4.5
Juniorki do lat 15
1 3 5 I Pędrak, Paulina R 1417 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.5
2 4 4 I Trybowska, Barbara R 1513 1800 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.5
3 5 6 I Krzysztyńska, Anna R 1373 1800 KKSz Urania Krosno  5.5
Juniorki do lat 13
1 1 2 II+ Mytych, Wiktoria R 1129 1700 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 8.0
2 4 1 II Wojtas, Emilia R 1156 1600 UKS SP 1 Brzozów 6.5
3 6 3 III Słoniec, Natalia R 1127 1400 UKS Orlik Rudnik n/Sanem 5.0 
 Juniorki do lat 11
1 2 4 I+ Mirowska, Oliwia R 1099 1900 GKSz Hetman Pilzno 8.0
2 3 6 II Hals, Emilia 0 1600 GKSz Hetman Pilzno 7.0
3 5 5 III Gdula, Anna R 1021 1400 S-KKS Przemyśl 6.0
Juniorki do lat 9
1 III Krzanowska, Liliana 1400 RzKSz Rzeszów 7.0
2 II Uliasz, Katarzyna 1600 KKSz Urania Krosno 7.0
3 II Szumowicz, Weronika 1600 GKSz Hetman Pilzno 7.0
Juniorki do lat 7
1 V Bień, Weronika 1100 GKSz Hetman Pilzno 7.0
2  Lochman, Barbara 1000 Lesko 4.5
3  Jasiewicz, Weronika 1000 Pilzno 4.0


DZIOWIE GŁÓWNI:

Sędzia Główny: Marian Bysiewicz
Z-ca Sędziego Głównego - Piotr Fałatowicz

SĘDZIOWIE RUNDOWI:
- Starzec Klaudia
- Michalska - Konik Marta
- czaja Agnieszka
- Stefański Robert
- Skiba Krzysztof
- Kielar Marek
- Krynicki Grzegorz
- Żiółkowski Bolesław




Wyniki poszczególnych kategorii wiekowych
 
CHŁOPCY:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3174/   - juniorzy do lat 17

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3175/   - juniorzy do lat 15

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3176/   - juniorzy do lat 13

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3177/   - juniorzy do lat 11

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3178/   - juniorzy do lat 9

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3179/   - juniorzy do lat 7

DZIEWCZĘTA:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3180/   - juniorki 15 - 17 lat

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3183/   - juniorki 11 - 13 lat

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3184/   - juniorki do lat 9

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3185/   - juniorki do lat 7

 

 


Uwaga:
Grupy turniejowe do lat 11, 13, 15, 17 zgłoszone zostały do FIDE w szachach szybkich

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń